¡HOLA!, ¿QUÉ TAL?

Bienvenido a CENTRO HISPANO

Kilka słów o Centro Hispano

Nazywam się Guido Villarreal Villacres i mam przyjemność prowadzić CENTRO HISPANO. Jestem Native Speakerem języka hiszpańskiego, jednocześnie posiadam odpowiednie przygotowanie filologiczne w tym kierunku oraz bogate doświadczenie, zdobyte podczas mojej wieloletniej działalności edukacyjnej. Dla uspokojenia początkujących dodam, że posługuję się biegle również językiem polskim. W mojej 30-letniej praktyce nauczania języka hiszpańskiego zebrałem wiele dowodów na to, że indywidualny tok studiów i nauka w małych grupach to najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego.
Podczas zajęć językowych kładę szczególny nacisk, obok gramatyki i słownictwa, których znajomość jest niezbędna do sprawnego posługiwania się językiem, na swobodną konwersację z kursantami, aby nie czuli się zagubieni w codziennych sytuacjach życiowych, wymagających znajomości języka hiszpańskiego.

nasza ofertaMetoda nauczania

Zajęcia cechuje przede wszystkim przyjazna atmosfera, kameralny charakter, profesjonalizm, wypróbowane metody nauczania oraz wysoka skuteczność, potwierdzona w praktyce przez wielu moich studentów. Są one dostosowane pod względem tematyki, intensywności i słownictwa do potrzeb, wymagań, zainteresowań i predyspozycji kursantów.
Integralną częścią spotkań są:
- konwersacje dostosowane do poziomu zaawansowania każdego kursanta,
- ciekawe i użyteczne dialogi,
- poznawanie nowego słownictwa i przykładów jego zastosowania,
- scenki sytuacyjne (np. w restauracji, w podróży itd.),
- ciekawe i zabawne ćwiczenia interakcyjne,
czyli krótko mówiąc - ciągły urozmaicony kontakt z żywym językiem hiszpańskim pod różną postacią.

SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

Guido Villarreal